ПРЕМИНУО ГЛУМАЦ ПИТЕР ВАЈТ: Велику популарност стекао у серији "Сва моја деца"
ГЛУМАЦ Питер Вајт преминуо је у 87. години живота.
Foto: Profimedia
Тужну вест саопштила је Кетлин Ноун, која је била његова партнерка у серији "Сва моја деца".
Како се наводи, глумац је преминуо од меланома, а пронађен је у свом дому у Лос Анђелесу.
Питер је најпознатији по улози у серији "Сва моја деца", где је тумачио лик Линка Тајлера, а такође остварио се и у пројектима као што су "Блејд", "Армагедон", "13 дана", „"ли мекбил", "Династија", "Досије X", "Чуда" и другим.
Како се наводи, глумац је преминуо 1. новембра 2023. године.
(Телеграф/The Holywood Reporter)
Препоручујемо
МИСТЕРИЈА НА НЕБУ ИЗНАД ТАЈВАНА: "Овакав потез кинеске војске нисмо видели у новијој историји"
ТАЈВАНСКА војска навикла је на готово свакодневно праћење кинеских ратних авиона који лете у близини острва. Понекад их је само неколико, понекад знатно више, али њихово присуство је скоро непрекидно. Због тога је изненадни прекид летова, који је трајао готово две недеље, изазвао изненађење и недоумицу.
12. 03. 2026. у 17:58
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)