ЊЕН ДОМ У АТИНИ ЈЕ КАО ИЗ БАЈКЕ: Сузани Манчић омиљено место за вреле дане је Грчка, а ево где ће провести зиму (ФОТО)
СУЗАНА МАНЧИЋ већ годинама је у љубави с грчким бизнисменом Симеоном Оцомокосом.
Фото: Принтсцреен
Њих везује огромна љубав, па им километри који их раздвајају нису сметали да учврсте свој однос, који је 2018. године и званично крунисан браком. Водитељка све време њихове складне везе живи на релацији Београд-Атина, а она је једном приликом истакла да се свог родног града неће тако лако одрећи.
Фото Instagram/suzanamancicofficial
У Атини имају луксузну кућу у којој проводе вреле летње дане.
– Тешко је корене пресадити у овим годинама. Да сам млађа, вероватно бих била тамо. Међутим, ово је моја земља, а Београд је мој град. Ја у Атину одлазим већ 20 година, имам тамо пријатеље, мог мужа. Моју љубав. Али бићу и даље на линији Атина-Београд и фино ће авио-компаније живети од мене и надаље – истакла је Сузана гостујући у једној емисији.
Сузана и њен изабраник имају више некретнина у којима могу да уживају, а пре извесног времена медији су јавили и да је пар пазарио имање на Тари.
Међутим, без сумње је највећи комадић раја на ком се опуштају кућа на Пилиопону, полуострву у Тесалији између Атине и Солуна, која је све оно што замишљате када помислите на лето у Грчкој.
(Пинк)
БОНУС ВИДЕО:
"НОВОСТИ" ИНТЕРВЈУ: Петар Марић открио да је захваљујући хармоници обишао свет
Препоручујемо
ОБАРА РЕКОРДЕ: Јелена Карлеуша у Немачкој довела атмосферу до усијања (ФОТО/ВИДЕО)
15. 10. 2023. у 18:15
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)