НИКАД СЕ НЕ ОДРИЧЕМ СВОГ, ЈА САМ СРПКИЊА КОЈА ЈЕ ОДРАСЛА У ХРВАТСКОЈ: Огласила се Пријовићка након изјаве за хрватске медије

МЛАДА певачица Александра Пријовић последњих дана је доста присутна у јавности, а повод за то су у рекордном року распорадате Арене у Београду и Загребу. Међутим, јуче је као бомба одјекнула вест да је певачица у изјави за хрватске медије рекла да не воли натписе "српска певачица", што је изазвало бурну реакцију јавности.

НИКАД СЕ НЕ ОДРИЧЕМ СВОГ, ЈА САМ СРПКИЊА КОЈА ЈЕ ОДРАСЛА У ХРВАТСКОЈ: Огласила се Пријовићка након изјаве за хрватске медије

Фото: И. Маринковић

Након тога певачица је одлучила да стане у крај многим прозивкама и насловима извученим из контекста, те објасни шта је под тим мислила.

Њену објаву са Инстаграма преносимо у целости:

- Иако никада не демантујем новинске натписе, у овом случају имам велику потребу да вам се обратим везано за текст који је јуче изашао, где се наводи да не желим да се декларишем као српска певачица. Сви врло добро знају да сам ја Српкиња која је одрасла у Хрватској. Моја породица вуче порекло из Србије, Хрватске, Босне и Херцеговине, као и многе породице на нашим просторима. Изјава коју сам ја дала је потпуно извучена из контекста, а можда са моје стране лоше искомуницирана јер сам желела да кажем да сам неко ко се осећа као код куће у свим овим републикама. Музика треба да нас спаја, а не раздваја. Жао ми је што је порука заједништва и љубави пренесена лоше. Никада се не одричем свог. Знам да ћете ме разумети - написала је певачица.

Фото: Принтскрин

БОНУС ВИДЕО: ПОСЛЕ ШЕСТ ГОДИНА: Цеца Ражнатовић у Шведској "оставила срце на сцени"

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.

17. 07. 2026. у 14:37

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.

17. 07. 2026. у 12:51

Коментари (0)

ГЛАВНА НАГРАДА: Ексклузивно путовање у земљу новог светског првака