УБИЈЕНА ПОЗНАТА ИНФЛУЕНСЕРКА: Нападачи испалили шест хитаца
ИНФЛУЕНСЕРКА Самја Силва (21) свирепо је убијена у Бразилу након што су јој наоружани нападачи наредили да заустави мотор који је возила.
Foto: Printskrin/Instagram/samynha_sillva
Самја је нападнута након што је с пријатељима напустила један ноћни клуб у граду Терезина, преноси Дејли мејл.
Инфлуенсерка се са још двоје пријатеља возила на свом мотору када су је двојица мушкараца на мопеду замолила да стане, саопштила је полиција. Како се даље наводи, она је то одбила и одјурила са пријатељима и почела је трка.
Наоружани нападачи испалили су шест хитаца у Силву, а она је на лицу места проглашена мртвом.
(Курир)
БОНУС ВИДЕО:
ТОМА ЗДРАВКОВИЋ ДОБИО БИСТУ У СКАДАРЛИЈИ: Удовица Гоца у сузама се наслонила на споменик
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)