ПЕВАО ЦЕО СТАДИОН: Цеца Ражнатовић у Бугарској довела атомосферу до усијања (ФОТО/ВИДЕО)
НАЈВЕЋА балканска естрадно-музичка фолк звезда, Светлана Цеца Ражнатовић, синоћ је у оквиру своје турнеје одржала велики и спектакуларни концерт у Бугарској - у граду Козлодуј, на стадиону "Христо Ботев".
Фото: Новости
На наступ је дошла видно расположена у свом стилу, а атмосфера, само какву Цеца зна да направи, била је узаврела.
Фото: Новости
Цецу је на стадиону "Христо Ботев" у граду Козлодуј чекало 15 хиљада људи, не би ли видели своју музичку краљицу и уживали у њеним хитовима.
Фото: Новости
Концерт је започела великим хитом "Београд", а потом су се ређале песме, као што су "Кукавица", "Кад би био рањен", "Лепи громе мој", "Име и презиме" и много других.
Фото: Новости
Певали су све песме од прве до последње речи, са њом хорски углас.
Фото: Новости
Нема сумње да су се Цецини фанови добро провели и да ће овај концерт дуго памтити.
Фото: Новости
У наставку, у видеу испод погедајте атмосферу са концерта:
БОНУС ВИДЕО:
БИЋЕ ДОСТА НОВИТЕТА: Снежана Ђуришић на "Роштиљијади" довела атмосферу до усијања
Препоручујемо
ДОК СЕ КАРТЕ ЗА АРЕНУ РАСПРОДАЈУ: Драгана Мирковић обара рекорде по Аустралији (ФОТО)
23. 09. 2023. у 19:15
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)