КЕБА УКРСТИО ГЛАС СА ОВИМ БЕНДОМ: Балтик бенд снимио дует са Кебом

Новости онлајн

17. 09. 2023. у 18:05

Чланови групе "Балтик бенд" снимили су дует са Драганом Којићем Кебом. Популарна шешточлана група из Ниша нам је открила и ко је "кривац" за ову сарадњу.

КЕБА УКРСТИО ГЛАС СА ОВИМ БЕНДОМ: Балтик бенд снимио дует са Кебом

Фото: Принтскрин Инстаграм/bhrt.ba

- Идеја је нама на прву руку била врло занимљива, али у исто време у том старту смо се преиспитивали да ли је то добра одлука јер све то делује неспојиво. Међутим, како смо чули демо који је одрадио Милош Рогановић песма је све више и више остављала тај позитиван утисак. Верујемо у овај пројекат и то је оно најважније. Рогановић је уложио доста труда и врло је самоуверено деловао по питању овога и наравно да је то пренео и на нас.

Фото: Приватна архива

- Док смо снимали песму владала је весела атмосфера у студију и морам да кажем да је Кеба оставио сјајан утисак на све. Пре свега је добар човек и велики професионац који иза себе има толико концерата и великих хитова да је то задивљујуће.

Фото: Приватна архива

Добили смо од њега и пар савета што нам итекако значи јер смо у самом старту грађења каријере - рекли су певац Џони и певачица Биса, чланови Балтик бенда.

БОНУС ВИДЕО:

БИЋЕ ДОСТА НОВИТЕТА: Снежана Ђуришић на "Роштиљијади" довела атмосферу до усијања

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Синови и кћери нације, спремите се за БОРБУ, Руска тврда МОЋ расте! Генерал упутио алармантно упозорење

"Синови и кћери нације, спремите се за БОРБУ, Руска тврда МОЋ расте!" Генерал упутио алармантно упозорење

РИЗИК да би Русија могла да нападне Велику Британију расте, а "синови и кћери" нације морају бити спремни за борбу, рекао је командант британских оружаних снага.

16. 12. 2025. у 11:42

Коментари (0)

БАКА ЈОЈ ЈЕ ОДУВЕК БИЛА УЗОР: Она је унука Љиљане Стјепановић - гледали сте је у популарној серији