ДВА КРАЉА: Андрија Милошевић покидао „Врањанку“, а ево ко му даје глас
ДА ЈЕ Андрија Милошевић одличан глумац, као и да је Никола Роквић сјајан певач одавно је познато, а када се удруже два млада уметника настаје истинско уживање.
Фото: Принтскрин Инстаграм/andrijamilosevic_official
Управо то су њих двојица приредили спонтано за столом у једној кафани, а снимак овог невероватног перформанса одлучили су да поделе на друштвеним мрежама. Фото: Принтскрин Инстаграм
Никола је наиме „певао на суво“ легендарни евергрин Станише Стошића „Лела Врањанка“, а у кадру је Андрија који са толико емоције отвара уста да нас приближава у време старе врањске чаршије и Боре Станковића, упркос томе што на глави носи качкет из 21. века.
Фото: Новости
Њихови пратиоци на Инстаграму су одушевљени овим спонтаним шоуом који је овај новонастали двојац приредио, а коментари непрестано пристижу.
„Два краља на једном месту“, „Добро Никола пева ,а Андрија савршено отвара уста у правом моменту, браво за обојицу“, „Браво момци! Задовољство је чути и видети вас, Николин глас и Андријин стас“, неки су од коментара испод снимка који броји безмало 10.000 хиљада лајкова.
БОНУС ВИДЕО:
THE BEST OFF | Са звездама на ти | Бр. 21
Препоручујемо
ПРВИ ПУТ У УЛЦИЊУ: Цеца Ражнатовић својом појавом одушевила све присутне (ФОТО/ВИДЕО)
31. 07. 2023. у 18:10
УМЕТНИЧКА САМ ДУША: Андреана Чекић проговорила о свом хобију поред музике (ФОТО/ВИДЕО)
29. 07. 2023. у 18:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РУСИЈА СЕ ХИТНО ОГЛАСИЛА О СРБИЈИ: Песков коментарисао однос Москве и Београда
РУСИЈА и Србија имају партнерство које омогућава Москви и Београду да разговарају о најхитнијим питањима, али Србија бира свој пут развоја, изјавио је Дмитриј Песков, портпарол руског лидера.
05. 06. 2026. у 11:49
НЕМАЧКА ХИТНО ПОЗВАЛА РУСИЈУ: Путине, време је...
МИНИСТАР спољних послова Немачке, Јохан Вадефул, позвао је руског председника, Владимира Путина, да покрене преговоре о миру у Украјини уз учешће Европе, преносе немачки медији.
05. 06. 2026. у 09:53
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)