ВЕЧЕРАС ПОЧИЊЕ „WIND ROCK FEST“: На бини у Вршцу највећи рок и панк бендови екс-ју сцене
НА Градском језеру у Вршцу вечерас почиње још један „Wind rock fest“, који ће на бини окупити неке од . Међу њима и Забрањено пушење, за чији концерт влада највеће интересовање.
Фото: Wind rock fest
Прво фестивалско вече резервисано је за младе и неафирмисане бендове, који ће се такмичити у оквиру сада већ традиционалног „Wind rock up“ дела програма. Прилику да се представе широј публици имаће седам бендова, међу којима је и актуелни победник „Великоградиштанске гитаријаде“. Потом ће, на захтев публике, концерт одржати велики пријатељи „Wind rock fest“ – Јорговани.
Петак је резервисан за наступ Забрањеног пушења, као и хрватског турбо-фолк-панк-рок бенда Бркови. Вече ће отворити прошлогодишњи победници „Wind rock up“ Мајмунско острво, а наступаће и Були д Кид и Скордисци.
У суботу ће наступати Непријатељ прелази Зеку, Саншајн, Мортал комбат и Ритам нереда.
Камп, који се организује у оквиру фестивала, већ је попуњен. Отклоњени су и сви проблеми које је синоћно невреме проузроковало на бини и простору Градског језера.
Организатори се надају да ће их, упркос неповољним прогнозама, време овога пута послужити, те да ће се им „дозволити“ да се све три фестивалске вечери одрже у пуном капацитету.
Препоручујемо
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.
01. 02. 2026. у 16:56
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)