МАРИЈИ ШЕРИФОВИЋ ПАО МРАК НА ОЧИ: Ја сам на рубу нервног слома, јел може неко да ме разуме?
НЕ ДИРАЈ лава док спава позната је изрека, а не дирај лава кад је гладан, може бити неупоредиво опасније. Управо ситуација која се може подвести под ову другу крилатицу догодила се Марији Шерифовић.
Фото: Јутјуб принтскрин/Marija Serifovic
Марија је доживела је велику непријатност када је апликација за поручивање и доставу хране направила крупну грешку и оставила њу и њено друштво на рубу глади. Певачица је наиме поручила храну из једног ресторана, а уместо више јела која су јој била и наплаћена достављач је донео само један једини оброк.
Фото: Новости
Певачица није могла да се суздржи од беса и незадовољства, и то врло оправдано.
- Питање од 1 до 10 гласи колико сте у стању да убијете човека задуженог за доставу хране. Значи поручите неколико јела, јер не ради се само о мени, и они донесу једно. Донесу једно јело!, поручила је Марија коју је ова ситауција видно избацила из такта.
Певачица је потом навела и коју је апликацију користила, као и одакле је требало да стигне сва поручена храна, а иако је спремна да призна грешке, питала се како се грешке дешавају само на њен рачун, а не на рачун ресторана.
Foto: Printskrin
Како нисте случајно, како вам се није омануло да нисте све послали а наплатили само једно, него наплатите све а стигне само једно јело?! Једно јело! Како? Како, питам? Јел’ има неко да ме разуме тренутно, јер сам на рубу нервног слома, питала се Марија.
(Ало.рс)
БОНУС ВИДЕО:
РЕЧ "ЕКСКЛУЗИВА" ИМА МНОГО ЗНАЧЕЊА: Јелена Башић у "Са звездама на ти"
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШЕ КОМШИЈЕ ОКРЕНУЛЕ ЛЕЂА УКРАЈИНИ: Велики шамар за Зеленског
БУГАРСКИ министар одбране, Димитар Стојанов, изјавио је данас да та земља неће више да шаље оружје Украјини.
09. 06. 2026. у 15:10
ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице
ХРВАТСКА ће, осим набавке 18 нових самоходних хаубица "цезар" од Француске, модернизовати и 14 постојећих немачких "панцир" хаубица које је купила 2014. године, произлази из заједничке изјаве о појачаној сарадњи немачке и хрватске владе.
09. 06. 2026. у 12:21
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (3)