ФИЛМОВИ СА КРИСТОФОМ ВАЛЦОМ, СЕМОМ НИЛОМ И НИКОЛАСОМ КЕЈЏОМ У БИОСКОПИМА, ТОКОМ АВГУСТА

Промо

11. 07. 2023. у 13:04

Уз Дизнијев хит "Уклета кућа" који ће се током августа приказивати у домаћим биоскопима, а за чије се премијерно приказивање 26. јула карте већ могу пронаћи на текућим благајнама, летњи репертоар резервисан је и за остварења различитих светских кинематографија.

ФИЛМОВИ СА КРИСТОФОМ ВАЛЦОМ, СЕМОМ НИЛОМ И НИКОЛАСОМ КЕЈЏОМ У БИОСКОПИМА, ТОКОМ АВГУСТА

Фото: Промо

У четвртак, 17. августа у биоскопим ће се наћи италијански филм "Колибри" (Тхе Хуммингбирд) са Пјерфранческом Фавинијем у главној улози, док 24.7. гледамо интригантно оставрење "Преносна врата" (Тхе Портабле Доор) са Кристофом Валцом и Семом Нилом у главним ролама.

За сам крај месеца предвиђен је дечији филсмки наслов "Титина", као и наслова "Бучеров прелаз" са Николасом Кејџом у главној улози. 

Фото: Промо


Снимљен према књизи британског аутора Тома Холта филм "Преносна врата" (Тхе Портабле Доор), са елементима фантазије, окупио је познату глумачку екипу међу којима истакнуте глумце Кристофа Валца и Сема Нила, као и Миранду ОтоПатрика Гибсона и аустралијску глумицу Софи Вајлд, За британски Радио Тимес Софи истиче да ју је сценарио филма "Преносна врата" подсетио на популарни серијал о Харију Потеру. 


Прича прати Пола Карпентер, приправник мистериозној лондонске фирме са неконвенционалним послодавцима, укључујући и директора чије су намере да промени древни магични свет са модерним корпоративним праксама.

Британски Тхе Телеграпх износи да "Сем Нил и Кристоф Валц блистају у овој живописној причи о компанији која се бави магично изазваним случајностима," док чувени Тхе Гуардиан пише да "иако напетост пристиже и одлази, филм Преносна врата никада у потпуности не губе своју оштрицу, највише захваљујући напраситом Нилу као Велсовој десној руци, као и оштром сензибилитету који подсећа на Роалда Дала."
Тхе Аустралиан наводи "Овај филм је живахна, фантастична забава за младе и старије."

Крајем месеца, 31. августа у биоскопе стиже драма "Бучеров прелаз" смештена у седамдесете године 19. века. Адаптација књижевног дела Џона Вилијамса приказује Николаса Кејџа као ловца на биволе који мами наивног младића у амбициозну експедицију на Стеновитим планинама Колорада.

 


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ХРВАТСКА У НЕВЕРИЦИ: Ево шта су Српкиње урадиле у Дубровнику