БОРБА СА ДЕМОНИМА: Млади певач љуби десет година старију девојку

Новости онлајн

01. 06. 2023. у 20:45

МЛАДИ ПЕВАЧ Северин, обрадовао је новом песмом своју публику.

БОРБА СА ДЕМОНИМА: Млади певач љуби десет година старију девојку

Фото: Принтскрин Јутјуб/IDJVideos.TV

Пројекат је започет током шоуа када је Северин представио песму “Демони”, а сад у наставку доноси нове љубавне заплете.

Брзо је постао миљеник девојчица, а на његов шарм пала је и Катарина Вулашиновић позната тату уметница и модел која је чак десет година старија од Северина, али јој није био проблем да размењују нежности на сету.

- Демони два су један затворени круг свега што сам преживео последњих годину дана. Упао сам у “ИЂ” шоу, био четврти у финалу, људи су почели да слушају ‘Демоне’, снимио сам једну рекламу за ‘Бет Оле’. Моји продуценти Вељко Карић Фејк и Милан Поповић су са мном радили демоне два у које сам ставио све што сам преживео током и после шоуа“, рекао је Северин.

У наставку погледајте и послушајте нову Северинову песму и спот:

БОНУС ВИДЕО:
ОД САМОГ СТАРТА НА ЕСТРАДИ САМ ПОКАЗАЛА СВОЈ СТАВ | Са звездама на ти | Бр. 12 | Ивана Димковски

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

ПРВИ ПУТ ПОСЛЕ РАТА У МЕСТУ ГДЕ ЈЕ ОДРАСТАЛА: Видите ШТА је дочекало Лену у Хрватској и КАКО су мештани реаговали