Улазнице за Belgrade Music Week од данас по промо ценама – 40% попуста
САМ почетак лета у Београду резервисан за највећи фестивал урбане и популарне музике, Belgrade Music Week, који се одржава на Ушћу од 23. до 25. јуна.
Фото: Промо
Улазнице су већ од данас доступне по ПРОМО ценама.
Читава армија фанова трап, балкан трап и урбан поп звука са нестрпљењем очекује овај догађај, који предводници новог музичког таласа и креатори новог лица музичке индустрије најављују као епицентар вибрација које ће изазвати прави музички земљотрес!
Наступи више од 25 икона модерног звука и суверених владара YouTube трендинга - Расте, Девита, Voyage-а, Nucci-ја, Црног Церака, Теодоре, Бресквице, Henny-ја, Попова, Амне, Махрине и многих других током три фестивалска дана поставиће Београд на музички трон региона, а читав угођај биће комплетиран савременом продукцијом, беспрекорним звуком и најнапреднијим сценским ефектима који диктирају стадарде ливе индустрије, директно из лабораторије Skymusic-а.
Улазнице можете купити путем сајта efinity.rs, апликације eFinity, у ТЦ Рајићева (I спрат) и на благајни Штарк Арене.
Препоручујемо
ВЕЛИКА РАДОСТ У ДОМУ ЕМИРА ХАБИБОВИЋА: Сазнали пол бебе, њиховој срећи нема краја (ФОТО)
18. 03. 2026. у 22:56
ПОТПИСУЈЕ СЕ ИСТОРИЈСКИ УГОВОР: Војводина постаје чвориште Европе, креће градња гигантске саобраћајнице (ФОТО/ВИДЕО)
ПРОЈЕКАТ Осмех Војводине обухвата изградњу 185 км брзе саобраћајнице, са 46 мостова и 34 надвожњака, чиме се смањује време путовања.
18. 03. 2026. у 09:30
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
"ПУТИНЕ, ИЗАЂИ!" Позвао руског председника на двобој - бизаран видео кружи интернетом
НЕОБИЧАН снимак кружи мрежама, а на њему се види младић који стоји на Црвеном тргу и изазива председника Русије Владимира Путина на двобој. Међутим, снимак није стваран, већ је направљен уз помоћ вештачке интелигенције, али са јасним циљем.
18. 03. 2026. у 18:34
Коментари (0)