ТИ И ЈА: Адил Максутовић сумирао утиске о новој песми и присетио се времена када је држао часове математике (ВИДЕО)

ПОП - ФОЛК ЗВЕЗДА Адил Максутовић недавно је објавио своју нову песму "Ти и ја".

ТИ И ЈА: Адил Максутовић сумирао утиске о новој песми и присетио се времена када је држао часове математике (ВИДЕО)

Фото: Новости

У разговору са нама Адил је сумирао утиске о новој песми, за коју како каже да је прва песма која најављује његов нови албум.

- Реакције публике су фантастичне. Прошло је неколико дана. Другачију песму сам снимио, људи су то прихватили и много ми је драго због тога - каже певач на почетку разговора и додаје:

Фото: Новости

- Снимио сам цео албум и одлучио сам да ова песма буде прва у низу и на петнаестак дана ћу објављивати сваку наредну. Биће за сваког по нешто. Ова је нешто модернија, другачија и потрудили смо се око видео спота да буде нешто што до сада није било - мала бајка и коментари су феноменални.

Фото: Новости

Пре него што је постао популаран, успешан и славан Адил је држао часове матемарике. Прво је уписао ЕТФ, завршио је Криминалистичко-полицијску академију, а потом и Правни факултет, онда и мастер права.

- Имамо једног познатог сведока на јавној сцени коме сам држао часове математике и објашњавао задатке, а то је Деки Јанковић, клавијатуриста из Алегро бенда. Помагао сам и неким мојим пријатељима, када су имали неке недоумице. Образовање је важно за сваки сферу друштва - закључује Адил.

Фото: Новости

Комплетан интервју са Адилом, као и атмосферу са наступа, погледајтеу видеу испод:

У наставку погледајте и послушајте Адилову песму и спот:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

Delta Real Estate лидер зелене градње у Србији