СТРАВИЧНА ИСПОВЕСТ ЏАЈЕ ИЗ АМАДЕУС БЕНДА: Проговорио о трауматичним искуствима

Новости онлајн

10. 05. 2023. у 22:35

Амадеус бенд постоји од 1997, а у то време важили су за најбољи поп бенд, без којег није могао да се замисли добар провод. Свирали су свадбе, рођендане, по клубовима, држали су велике концерте.

СТРАВИЧНА ИСПОВЕСТ ЏАЈЕ ИЗ АМАДЕУС БЕНДА: Проговорио о трауматичним искуствима

Фото: Принтскрин Јутјуб/Novo jutro

Наиме, њега је пре неколико година на улици напао непознати тинејџер са ножем.

- То се догодило 1994. у Лесковцу. Био сам с девојком, седео сам на клупи, нападач ми је пришао с леђа и убо ме. Пробушио ми је плућну марамицу. Био сам на интензивној нези седам дана, био сам животно угрожен. Доктор ми је рекао да сам се извукао зато што сам млад, јак и непушач. Све се десило без повода. Није имао ни пуних 14 година. Био је из разорене породице, надуван лепком, просто ми је пришао и убо ме - прича певач и додаје:

- Сећам се. Девојка је устала и почела да вришти. Он је побегао, људи су се окупили, донели су ме до неког аута и одвезли у болницу. Страшно сам крварио и није било времена да се чака Хитна помоћ. Одвели су ме на рендген, па у операциону салу. Седам дана је трајала борба.

Фото: Принтскрин Јутјуб/Ново јутро

Он истиче да се након инцидента повукао и био у кући неко време.

- Психички ми је било тешко. Имао сам трауму, требало ми је времена да поново изађем у град, да одем на неку журку, да уђем у масу људи. Сигурно пет-шест месеци нисам ишао нигде.

Фото: Принтскрин Јутјуб/Ново јутро

Џаја се присетио и несреће када се као мали давио у реци Јабланица.

- Био сам мали, ишао сам у школу, али се не сећам колико сам тачно година имао. Шетао сам сам поред реке и упао у воду. Ту су багери копали, вадили су песак из реке, били су дубоки вирови. Никога није било око мене, спасавао сам се, чупао да дођем до обале, све сам прсте и кожицу између прстију расекао. Борио сам се, око мене је било корење од дрвећа, једва сам се извукао. Други пут ме је брат од стрица убацио у воду, а кад је видео да ми се манта у глави, да се давим, скочио је и извукао ме. Тада сам добио фобију од воде - прича он.

(Курир.рс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар орешника и сармата може да уништи читав НАТО у Европи

РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи

КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).

13. 05. 2026. у 12:29

НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ! Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.

11. 05. 2026. у 19:09

Коментари (0)

МИСЛИО САМ ДА СУ МИ ПРИЈАТЕЉИ: Дарко Лазић разочаран у колеге - Толико су мали у мојим очима