ЖИВИ У ЛОНДОНУ И НИЈЕ ПЕВАЧ ПО ЗАНИМАЊУ: Многи се изненаде када чују који посао ради овогодишњи представник Србије на "Евровизији"
ЛУК Блек, односно Лука Ивановић, овогодишњи је представник Србије на "Евровизији".
Фото: Принтскрин/РТС
Већ дуго живи у престоници Велике Британије у којој се и одржава највеће европско музичко такмичење.
Србија ми много недостаје. Никад се не бих преселио у Енглеску да сам могао овде да направим неку музичку каријеру испрва - рекао је он на почетку.
- Ја сад живим у Лондону. Радим нормалан посао. Радио сам и у ресторану пре овога. Сада радим у издавачкој кући, радим као менаџер. Не могу сад да се похватам, са менаџерисањем себе и других уметника... (смех) - истакао је Лук Блек.
- Сви су тамо знали да идем у Србију да се такмичим. Мој шеф је "луд" човек. Подржава ме, супер ми је та њихова флексибилност. Рекао ми је: "Да, да, иди, слободно". Јавио сам му баш да сам победио. Сад се боји да ћу да дам отказ (смех) - закључио је за "К1".
Подсетимо, Лукина комшиница из Чачка је недавно открила више детаља о њему.
- Бескрајно смо се радовали Лукином тријумфу и уверена сам да ће нас достојно представљати у Ливерпулу. Знам га као дете, васпитан, културан, одличан ђак, уз његов рад и таленат не чуди успех који је постигао - казала је она.
- У суботу смо се окупили у мојој кући и заједно навијали и славили, док је Лукина мама победу чекала у престоници, са сином. Певали смо и радовали се до касно у ноћ. Знајући Луку још као дете, нисам сумњала да ће направити овакав успех. Предан, посвећен и невероватно талентован младић. Не треба да буде изненађење ни ако нас овај предивни младић позитивно изненади и у Ливерпулу. Цео Чачак је уз њега - додала је била комшиница за "Курир".
БОНУС ВИДЕО: ПРЕКИД ИНТЕРВЈУА Пољубац две згодне мајке: "Неке плачу 24 сата"
Препоручујемо
КАКО ЈЕ ЛУК БЛЕК ИСПРОЗИВАО ЕВРОВИЗИЈУ: "Ужас и кринџ - не могу то да гледам" (ВИДЕО)
07. 03. 2023. у 17:13
"ПОДРШКА КОНСТРАКТЕ НАЈВЕЋИ ВЕТАР У ЛЕЂА": Лук Блек о наступу на Беовизији
06. 03. 2023. у 16:38
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића
Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.
28. 01. 2026. у 12:38
Коментари (0)