ШЕРОН СТОУН НАПЉУВАЛА КОЛЕГЕ: Нико јој не одговара, осим две легенде - за њих има само речи хвале

Новости онлине

26. 01. 2023. у 14:16

АМЕРИЧКА глумица Шерон Стоун (64) открила је у интервјуу за "Варајети" да су Роберт де Ниро и Џо Пеши међу ретким познатим глумцима који се на снимању нису понашали мизогино.

ШЕРОН СТОУН НАПЉУВАЛА КОЛЕГЕ: Нико јој не одговара, осим две легенде - за њих има само речи хвале

Фото: Јутјуб/StudiocanalUK

Стоун је 1992. године заједно са Де Ниром и Пешијем снимила филм Мартина Скорсезеа, "Казино", и обојица су, каже, били веома пријатни на сету.

- Радила сам са много великих глумачких звезда и скоро све су ме исправљале и говориле ми како да глумим и шта да радим - жалила се глумица.

- Ти људи су били тако мизогини. Скоро сви, само Роберт де Ниро и Џо Пеши нису били... Глумила сам са великим звездама које су имале потребу да ми објасне цео мој текст и све време су ми говориле шта да радим. И уопште нису слушали шта говорим и нису ми дозволили да својом глумом уопште утичем на њихов наступ. То није добра глума - рекла је Стоунова, а затим наставила.

- Мислим, разумем да су сјајни и да сви мисле да су дивни и лепи. Али да су се макар мало потрудили да ме саслушају и буду присутни, било би то људски од њих - додала је глумица.

Подсетимо, раније овог месеца Шерон Стоун се пожалила на веома непријатно снимање "Ниских страсти" са Мајклом Дагласом. Рекла је да се никада није осећала пријатно у његовој близини.

- Стварно сам осетила да је међу нама нека чудна, динамична енергија. Никада ми није било пријатно у његовој близини, а мислим да ни њему није било пријатно око мене. То ми је било најважније. Гледала сам његове покрете, провоцирала га, и то је успело - рекла је глумица.

БОНУС ВИДЕО: ЗНАТЕ ИХ ПОД ДРУГИМ ИМЕНИМА - Ово су права имена познатих глумаца и певача

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!

10. 03. 2026. у 18:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (1)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена