ПРИНЦ ХАРИ КОРИСТИО КОКАИН: "Није било забавно, имао сам 17 година"

БРИТАНСКИ принц Хари признао је да је користио дрогу када је имао 17 година, наводи Скај њуз , позивајући се на одломак из књиге.

ПРИНЦ ХАРИ КОРИСТИО КОКАИН: Није било забавно, имао сам 17 година

Фото: АП

- Тада сам користио кокаин... Није било баш забавно, и нисам се осећао посебно срећним због овога... Имао сам седамнаест (тинејџер) - – цитира ТВ канал одломак из Харијеве књиге.

Излазак мемоара принца Харија Спаре заказан је за 10. јануар - пренела је RIA.

БОНУС ВИДЕО: РУСКИ ТЕНКОВИ У МАРИНИКИ - Снимци Народне милиције ДНР

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!