ПРЕМИНУЛА МАЈКА ЧУВЕНЕ ПОП ДИВЕ: Шер сломљена бола, кратко се обратила јавности
СЛАВНА америчка певачица Шер (76) објавила је на свом Твитер налогу да је њена мајка Џорџија Холт преминула у 97. години.
Фото: Принтскрин/Јутјуб/ The Late Late Show with James Corden
"Мама је отишла", кратко је написала Шер уз емотикон који илуструје тугу, а у коментарима јој непрестано стижу поруке саучешћа и утехе.
"Јако ми је жао. Никада нисмо спремни на губитак мајке, кад год то дошло", "Шер, много ми је жао због твог губитка", "Време не лечи ране, само нас научи да живимо с њима", само су неки од коментара испод тужне објаве музичке диве.
Џорџија је, баш као и њена ћерка, такође била музичарка. Рођена је 1926. године, а такође је радила и као модел и глумица.
Шер и њена мајка имале су хармоничан однос, а иако је имала преко 90 година, Џорџија је изгледала далеко млађе, те и не чуди на кога је певачица наследила младолик изглед, те изгледа сјајно и у осмој деценији.
(Курир.рс)
Препоручујемо
МЛАЂИ 40 ГОДИНА: Шер показала новог дечка - у Холивуду га бије лош глас (ФОТО)
04. 11. 2022. у 16:00
УМРО ЈОЈ СИН: Потресан опроштај Тине Тарнер, отишао прерано - нашли га испред куће
10. 12. 2022. у 15:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ВАТРЕНО НА КРИМУ: Украјина "одсекла" полуострво, мостови сравњени - експлозије и пожари на војним и инфраструктурним локацијама
У НОЋНОМ нападу дроновима избио је пожар у рафинерији нафте Афипски у руском Краснодарском крају, стратешком енергетском погону који је од почетка рата честа мета напада.
11. 06. 2026. у 15:25
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)