РОКЕРИ ЗА КРАЈ Концерт на Тргу Светог Саве у Краљеву

Горан Ћировић

26. 08. 2022. у 10:36

Рок концертом на Тргу Светог Саве у центру Краљева сутра ће бити спуштена завеса на трдиционални „Стрит арт“ фестивал у организацији овдашњег Културног центра „Рибница“.

РОКЕРИ ЗА КРАЈ Концерт на Тргу Светог Саве у Краљеву

Промо - КЦ Рибница

Како је најављено, програм ће од 19.30 отворити локални бенд „Адам“ после којег ће се на бину попети Прљави инспектор Блажа.

Наступ крагујевачких хардрокера „Епилог“ заказан је за 21.30, док је част да затвори овогодишњи фестивал припала метал-панк бенду „Мортал Комбат“ чији ће концерт трајати до поноћи.

Као и на све програме „Стрит арта“ улаз на рок концерт је потпуно бесплатан.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим (ВИДЕО)

СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.

17. 02. 2026. у 20:01

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

Коментари (0)

РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Какав скандал! Невероватно како су понизили све руске олимпијце!