КАРЛЕУША УЗГАЈА ПАРАДАЈЗ: Певачица се похвалила поврћем из своје баште (ФОТО)
ПЕВАЧИЦА Јелена Карлеуша која се недавно преселила са ћеркама у нову вилу од 2.500.000 евра, открила је да узгаја парадајз у свом дворишту.
Фото: Инстаграм карлеусастар
Певачица је на Инстаграму објавила фотографију плодова из своје баште које узгаја у луксузној вили на Дедињу.
Карлеуша је пратиоцима открила и шта планира следеће да посади.
- Само да се похвалим! Парадајз из мог скромног дворишта. Мирише као најлепши парфем и сладак као шећер. Следеће што желим да посадим је мој омиљени лук сребрењак - написала је Карлеуша и показала парадајз.
Фото: Инстаграм/karleusastar
Карлеуша се са породицом уселила у вилу која је припадала Драгану Стојковићу Пиксију.
Препоручујемо
КОД ГРАНИЦЕ ЦГ/СРБ: Сабласан снимак аутобуса док обилази провалију (ВИДЕО)
25. 08. 2022. у 15:25 >> 18:04
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)