ДЕРУЛО МЕНТОР НАШОЈ ИВИ: Млада Српкиња сарађује са америчком поп звездом

Татјана Марковић

12. 08. 2022. у 06:47

АМЕРИЧКИ певач и текстописац Џејсон Деруло постао је ментор младој српској певачици Иви Мишовић, која се представља уметничким именом Ива Лоренс.

ДЕРУЛО МЕНТОР НАШОЈ ИВИ:  Млада Српкиња сарађује са америчком поп звездом

Фото: Промо

Наиме, захваљујући сарадњи Дерула и бренда "Туборг" у светској кампањи чији је циљ популаризација младих музичких звезда, Ива је добила шансу која се не пропушта.

Менторско искуство догодило се у Лос Анђелесу, где су млади уметници проводили један на један време са Џејсоном у студију, разговарајући о интерпретацији, продукцији, стварању песама и свему што је потребно за успех у музичкој индустрији.

Такође, свако од њих је наступио пред Дерулом, на сцени Вилтерн театра. Резултат је песма "2 до 4", за коју је снимљен и спот, а нумера је доступна на свим стриминг платформама.

- Много ми се допада што је Џејсон толико искрен, сваки коментар који ми је дао, био је веома проницљив - рекла је Ива о сарадњи са Дерулом, власником чак 11 платинастих синглова. - Он тачно разуме да се ми налазимо на почетку својих каријера и да је то нешто што захтева много рада и труда. А посебно када је реч о наступу и понашању на сцени. Узречица "праксом до савршенства", заиста има смисла и то је оно што сам највише научила из овог искуства.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

„И ЈЕДАН ЈЕ МНОГО“: Удружење приређивача игара на срећу СПИС покренуло програм едукације младих