РАСПРОДАЈЕ ИМОВИНУ: Амбер Херд мора да исплати дуг Џонију Депу (ФОТО)
ГЛУМИЦА и бивша супруга Џонија Депа, Амбер Херд, продала је кућу за нешто више од милион долара.
Фото ЕПА
Здање које је глумица продала, налази се у граду Јука Вали, који је карактеристичан по пустињском пејзажу.
Како преноси портал tmz.com, уговор о купопродаји склопљен 18. јула.
Овом трансакцијом, Хердоваје и зарадила, пошто је некретнину купила 2019. године за 570.000 долара, а сада је за њу добила милион и педесет хиљада долара.
Иначе, Амбер Херд је недавно изгубила у судском спору у којем ју је Деп тужио за клевету, и глумачкој звезди сада мора да исплати износ од 10,4 милиона долара.
Њена правна заступница је пре два месеца потврдила да глумица нема толико новца, а неколико недеља после, Хердова је виђена како купује у трговини ТЈ Маxx, познатој по повољним ценама.
Недуго после пресуде, покренута је и кампања GoFundMe за прикупљање новца којим би се помогло Амбер Херд да исплати Џонију Депу оно што му је дужна према судској одлуци, али је акција убрзо прекинута.
(РТС)
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (0)