КАЈА ОСТОЈИЋ О РАСКИДУ СА МАТЕОМ ПАВЛОВИЋЕМ: "Није ми парирао интелектуално"
ПЕВАЧИЦА Катарина Каја Остојић (38) није пре месец дана прекинула трогодишњу везу са хрватским фудбалером Матеом Павловићем зато што је његови родитељи нису волели, већ зато што спортиста није могао интелектуално да јој парира.
Фото: Инстаграм
- Волим спортисте јер физички изгледају одлично и нема ништа лепше од особе која се професионално бави спортом - изјавила је поп-фолкерка Каја, која се трипут удавала и разводила.
- Са друге стране, сада ми треба неко ко може да ми парира интелектуално, а да није из те бранше. Недостајали су ми Србија, породица, пријатељи, изласци. Скоро 12 година нисам била без дечка, нисам ни знала како је то бити сам. Сада више ником не полажем рачуне, а нарочито не онима који ми спочитавају да имам иза себе три брака, а не капирају да сам се мало пута удала, колико сам била прошена.
СВЕ ГОРИ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Сирене завијају широм Израела, почео нови напад; Иран силовито удара по америчким базама (ФОТО/ВИДЕО)
ДРУГИ дан рата на Блиском истоку, пратите са нама дешавања уживо.
01. 03. 2026. у 07:31 >> 22:56
ОТКРИВЕНО КАКО ЈЕ УБИЈЕН ХАМНЕИ: Једна грешка га коштала живота, Трамп имао неочекиваног савезника
СКРИВЕН дубоко у свом бункеру, Али Хаменеи није очекивао дрзак дневни напад у самом срцу своје моћи.
01. 03. 2026. у 19:16
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)