РАДА МАНОЈЛОВИЋ У КРВИ: Певачица пала са бине у Врњачкој Бањи - хитна одмах реаговала

Новости онлајн

13. 07. 2022. у 08:52

ПОЗНАТА певачица Рада Манојловић синоћ је преживела праву драму у Врњачкој Бањи када је пала на бини и повредила обе ноге.

РАДА МАНОЈЛОВИЋ У КРВИ: Певачица пала са бине у Врњачкој Бањи - хитна одмах реаговала

Фото: Принтскрин

- Рада је пала на почетку наступа и озбиљно се повредила, а извор са места догађаја открива да је Манојловићева раскрварила оба колена, због чега јој је била потребна помоћ лекара:

- Мислили смо да је поломила обе ноге колико је крви било. Рада је пала на бини и сви су се препали, а она се није много уплашила и мирно је села испред бине. Организатори су одмах реаговали и позвали Хитну помоћ која је стигла убрзо и лекари су прегледали певачицу, па јој превили ране. За све то време, Рада се чак и шалила и није била узнемирена. А након свега она је као прави професионалац одржала наступ - испричао је извор који је био присутан током овог немилог догађаја.

Иначе, Рада је на фестивалу ''Врњачка музичка ноћ'' добила награду за певачицу године, а сада је јасно и да ју је дебело заслужила. Певачица није скидала осмех с лица и публику је увесељавала читаве ноћи.

Певачица није једина која је имала пех на бини, слична ситуација се десила и Ани Бекути када је наступала пре скоро деценију у Александровцу када се преврнула и пала са сцене.

(Информер)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: Држава нам је на погрешном путу!

ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"

ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.

26. 12. 2025. у 12:34

Коментари (0)

ТУГА У СВЕТУ ФУДБАЛА: Преминуо легендарни тренер