У ТОКУ ТРУДНОЋЕ СМРШАЛА ОСАМ КИЛОГРАМА: Позната певачица броји ситно до порођаја

Катарина Филиповић

09. 06. 2022. у 14:47

Марија Микић ситно броји до порођаја, за који су јој лекари прогнозирали да ће се десити 22. јуна. Лепа певачица поделила је детаље из приватног живота на свом Инстаграм налогу, а који се махом тичу другог стања.

У ТОКУ ТРУДНОЋЕ СМРШАЛА ОСАМ КИЛОГРАМА: Позната певачица броји ситно до порођаја

Foto: Printskrin Instagram/ wwwmarijamikiccom

Она носи девојчицу, за коју је већ одбарала име - Ђурђа.

Како је написала на друштвеним мрежама, нема трему пред порођај и сигурна је да ће све проћи у најбољем реду.

Микићева је, како истиче, на сопствено, а и запрепашћење многих, у трудноћи смршала чак осам килограма.

- Мене прате мучнине од првог дана, тако да сам на сатисфакцију у храни заборавила одавно. На пример, јабуке нисам јела у животу, а сад уживам у њима. Од толиких мучнина смршала сам осам кила откако сам остала трудна. Имам луфта да се угојим још три килограма да будем каква сам била када сам остала трудна. Цео живот буцка, а сад овако - пише она.

Foto: Printskrin Instagram/ wwwmarijamikiccom

Певачица открива да намерава да се породити природним путем.

- Мислим да ћемо кренути природно, али опет кажем, не мешам се тамо где ми није место, јер сигурно постоје људи који боље знају од мене.

Foto: Printskrin Instagram/ wwwmarijamikiccom

Певачица Марија Микић не крије да тренутно пролази кроз најлепши животни период, а сада је певачица у поодмаклој трудноћи открила шта се највише променило откако је сазнала да ће постати мајка.

-Мислим да сам себе тек заволела и прихватила такву каква јесам тек када сам схватила да на Свет долази она. Ако себи не будем добра, нећу ни њој. Прво то, па онда све друго - написала је Марија у опису фотографије на свом Инстаграм профилу.

БОНУС ВИДЕО:

Милица Тодоровић показала заносну фигуру у бикинију

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

РАДИНА ШОК ИСПОВЕСТ Гранд је Милана терао да пева на дан сахране - отац му је погинуо, ујак му је био очинска фигура