ПРВО МЕСТО ЈЕ БИЛО ПРЕАМБИЦИОЗНО: Констракта открила у каквом ће јој сећању остати Евровизија
НАКОН што је заузела пето место у Торину на такмичењу за песму Евровизије, Ана Ђурић Констракта вратила се у Србију.
Foto: Profimedia
Сада је певачица открила у каквом ће јој сећању остати Еуросонг, али и који су јој даљи планови.
- Сада ће све да се слегне и да дође на своје место. Мислим да сам заслужила мир, иако знам да ова прича треба да се закључи. Треба ми мало да удахнем ваздух. Ту сам, не идем никуда, али ми је потребна паузица. Уметница постаје невидљива - истакла је Констракта, а потом се још једном осврнула на своје представљање у Торину.
- Немам речи... Памтићу ово до краја живота. Сви су аплаудирали и викали "Бити здрав, бити здрав". Задовољна сам петим местом. Можда је прво место преамбициозно. То је био микроперформанс и једна мало другачија песма. То је песма која има садржај и то су људи препознали - рекла је Ана.
БОНУС ВИДЕО:
Констракта се уз победницку песму "Ин цорпоресано" опростила од Србије и кренула пут Торина
Препоручујемо
КОНСТРАКТА СЕ ПОВЛАЧИ ИЗ ЈАВНОСТИ: "Треба ми пауза, мало да удахнем ваздух"
23. 05. 2022. у 16:06
"ТЕТКА ЈЕ СПОРА": Констракта објавом на Инстаграму насмејала све (ФОТО)
21. 05. 2022. у 17:54
ОВО НИКО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Петар Грашо и Хана одабрали име за ћерку које је желела Данијела
23. 05. 2022. у 13:04
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)