"НИШТА МИ СЕ НИЈЕ ПОСЕБНО СВИДЕЛО": Огњен Амиџић искрено о Констракти и Украјинцима на Евровизији

Новости онлајн

19. 05. 2022. у 19:00

ПОБЕДНИЦИ овогодишње Евровизије јесу чланови украјинског Калуш оркестра, чији наступ није одушевио водитеља Огњена Амиџића.

НИШТА МИ СЕ НИЈЕ ПОСЕБНО СВИДЕЛО: Огњен Амиџић искрено о Констракти и Украјинцима на Евровизији

Фото: Архива

Он је открио како му се допадају овогодишњи извођачи на Еуросонгу, као и шта мисли о победницима.

- Није ми се ништа посебно свидело ове године, десило се оно што су сви очекивали да ће се десити, тако да није ме ништа претерано посебно занимало. Сви су причали да ће победити Украјина, Украјина је и победила. Сви смо знали пре почетка да је Украјина фаворит због ситуације која је, тако да то је било очекивано. Песма као песма ми није била лоша, али вероватно је било бољих - истакао је Амиџић у емисији "Премијера".

Он је потом проговорио о српској представници Ани Ђурић Констракти.

- Ми смо прошли одлично, мислим да је пето место баш добар резултат, мислим да смо други по гласовима публике, што је сјајно - рекао је Огњен.

БОНУС ВИДЕО:

Констракта се уз победницку песму "Ин цорпоресано" опростила од Србије и кренула пут Торина

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године

ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан изјавио је да је 1999. године, током свог првог премијерског мандата, док су трајали сукоби у АП Косову и Метохији и НАТО агресија, добио позив од тадашњег америчког председника Била Клинтона да Мађарска отвори други фронт и нападне Србију или "бар да пуца из Мађарске преко Војводине све до Београда", али да је одбио такав позив, пренео је данас Телеx.

09. 02. 2026. у 11:13

Коментари (0)

АЛБАНЦИ ЧУПАЈУ КОСУ: Побегли са Европског првенства кад су схватили да је Косово - Србија!