САРА ЈО БЕЗ ДЛАКЕ НА ЈЕЗИКУ О КОНСТРАКТИ: Певачица признала које место предвиђа Србији на Евровизији

13. 05. 2022. у 22:07

ПЕВАЧИЦА Сара Јо дала је своје прогнозе о пласману Констракте на избору за песму Евровизије.

САРА ЈО БЕЗ ДЛАКЕ НА ЈЕЗИКУ О КОНСТРАКТИ: Певачица признала које место предвиђа Србији на Евровизији

Фото: ПРинтскрин

Сара Јо је гостујући у јутарњем програму на Радију С, говорила о Евровизији, а прва три места доделила је Србији, Италији и Шпанији.

- Место број један је Констракта, дефинитивно. Аутентичност увек треба да се награди, не памтим да се икада појавио тако неко оригиналан. Друго место Бланко и Махмуд, а треће место Шанел из Шпаније - рекла је Сара, а с обзиром да је Украјина фаворит на кладионицама, певачица је проговорила и о њиховом пласману.

- Фаворити најгоре пролазе, да вам кажем ја - нашалила се Сара на сопствени рачун, а на питање да ли ће се поново пријавити на Еуросонг, одговорила је:

- Схватила сам да мени такмичење, хммм... Суђено ми је или друго или треће место. Када погледаш "Први глас Србије" и  "ТЛЗП"... Додуше, давне 2013. смо нас три победиле, али ипак ћу добро размислити - рекла је Сара Јо у јутарњем програму Радија С.

БОНУС ВИДЕО - Милош Биковић каквог не познајете

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Коментари (0)

МЕЧ СЕЗОНЕ У ГРАЦУ: Победа води Звезду у нокаут фазу Лиге Европе!