КОНСТРАКТА ПАДА НА КЛАДИОНИЦАМА: Украјина убедљиви фаворит - погледајте ранг-листу пред Евровизију (ФОТО)

Новости онлајн

04. 05. 2022. у 10:52

ПЕСМА српске представнице на Евровизији у Торину Ане Ђурић Констракте „In corpore sano“ недавно је достигла свој најбољи пласман на кладионицама и заузела 11. место, међутим, сада су се ствари мало промениле и мање од десет дана пред наступ пала је на 13. позицију.

КОНСТРАКТА ПАДА НА КЛАДИОНИЦАМА: Украјина убедљиви фаворит - погледајте ранг-листу пред Евровизију (ФОТО)

Фото Тwitter/Eurovision Song Contest

Изнад нумере којом ће се Србија представити сада се налазе представници Португала и Аустралије.

На првом месту се већ недељама налази Украјина, коју у стопу прате представници Италије.

На овогодишњој Евровизији учествује укупно 40 земаља, а Констракта ће наступати током друге полуфиналне вечери, односно 12. маја.

Констракта је, иначе, јуче имала и прву прес-конференцију у Торину.

Фото: Принтсцреен/Еуровисионврлд.цом

Једно питање тицало се њене евентуалне победе на такмичењу, као и места одржавања "Евровизије" у Србији.

- Сваки град може бити припремљен за "Евровизију", али ја бих баш волела да то буде у селу Глибовац, одакле је моја бака, што да не, ако може село? - рекла је кроз смех Констракта.

БОНУС ВИДЕО: Констракта се уз победницку песму "Ин цорпоресано" опростила од Србије и кренула пут Торина

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (7)

Трансфер бомба! Црвена звезда доводи сјајно појачање, Дејан Станковић лично одабрао! Скаути више пута ишли да се увере у толики квалитет