АНАСТАСИЈА СЕ НЕ РАЗДВАЈА ОД ГУДЕЉЕ: Ражнатовићка опет у Севиљи, добила поклон од фудбалерове породице (ВИДЕО)
АНАСТАСИЈА Ражнатовић ужива у љубави са фудбалером Севиље Немањом Гудељом, са којим је у вези нешто више од месец дана.
Фото Instagram printscreen/rаznatovicanastasija
Колико су заљубљени, говори и то да певачица сваки слободан тренутак проводи у Шпанији, па се после кратке туре у Риму, вратила у Севиљу како би са трибина бодрила дечка док је његов тим играо против Кадиза.
Све то Анастасија је снимила и објавила на Инстаграму, а иако је у првом плану била она, показала је и делић атмосфере са стадиона.
Друштво на трибинама јој је правила Немањина породица са којима је у кратком периоду постала врло блиска.
Ражнатовићева се за ову утакмицу дотерала - обукла је уске фармерке које су истицале њену витку фигуру, а горе је носила наранџасту мајицу које је упарила са чизмама и ташном у истој боји.
Иначе, оно што је Анастасијиним пратиоцима запало за око јесте и маска на њеном телефону, коју јој је поклонила Гудељина породица.
Подсетимо, недавно се у медијима појавила информација да су певачица и фудбалер заједно. Она је тада већ била у Севиљи, одакле се за Васксршње празнике с пријатељима упутила у Рим. Иако се мама Цеца ужелела ћерке, што је и сама признала, Анастасија није долазила у Београд, већ се вратила у Шпанију како не би пропустила Немањину утакмицу.
БОНУС ВИДЕО - Погледајте реакцију Наташе Беквалац након сто јој је ћерка рекла да је дебела
Препоручујемо
КОНСТРАКТА ПОНОВО ОДУШЕВИЛА: Послушајте нову верзију песме In Corpore Sano (ВИДЕО)
30. 04. 2022. у 08:29
ВРЕЛО ИЗДАЊЕ СРПСКЕ ГЛУМИЦЕ: Јелена Гавриловић заблистала у изазовној хаљини (ФОТО)
30. 04. 2022. у 10:45
ЗАШТО СЕ РАЗВЕО ЈОВАН МЕМЕДОВИЋ: Откривен разлог краха брака водитеља
30. 04. 2022. у 08:04
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)