УСКРС ЈЕ СПОЈИО МОЈУ ПОРОДИЦУ: Наташа Беквалац се радује окупљању најближих, ево како обележава празник
ПОП певачица Наташа Беквалац ускршње празнике проводи на свом салашу у Ченеју, где ће се окупити цела њена породица.
Фото: АТА имагес
Беквалчева је за открила како изгледа прослава Ускрса у њеном дому, али и без чега не може да замисли прославу ниједног празника.
- Ускршње празнике проводим с породицом. Бићемо пет дана на мом салашу и ово је један предиван период када смо сви заједно јер смо се у последње време некако сви раштркали - рекла је Наташа, и додала:
- Фали ми породица, али мислим да заједно проводимо тачно онолико времена колико нам је потребно, јер није добро када смо превише скупа. Ово је права мера, а празници су ти који нас спајају, када се осети једна велика топлина и радост - испричала је Беквалчева, и открила како изгледа прослава најрадоснијег хришћанског празника у њеном дому.
- Нису се променили обичаји откад сам ја била мала па до данас. Моја породица не робује обичајима, али суштински имамо оно што је најважније, а то је љубав - рекла је певачица.
БОНУС ВИДЕО:
БИВШИ НИСУ ПРОКОЦКАЛИ МОЈЕ ПОВЕРЕЊЕ: Наташа Беквалац о бившим супружницима
(Ало)
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)