ВОЈА БРАЈОВИЋ О БРАКУ СА 23 ГОДИНЕ МЛАЂОМ КОЛЕГИНИЦОМ: Највише ме брине што је мене заволела (ФОТО)
ЧУВЕНИ глумац Воја Брајовић већ дуги низ година је у браку са 23 године млађом колегиницом Милицом Михајловић.
Foto: Архива Новости/Andjela Stevanovic Zivkovic
- Не знам како да вам образложим шта ме је привукло Милици. Кад бих то рашчланио и објаснио, онда ми не би било тако недокучиво. Милица је невероватан енергетски извор - казао је Воја за "Глорију" једном приликом, па наставио:
- Ретке су такве особе, са том количином животне снаге и радости. Она је велики борац и увек налази начин да смири ситуацију и одагна моје лоше расположење.
- Највише ме брине што је мене заволела. Сматрао бих је идеалном да није овога са мном - рекао је Воја.
Милица, са друге стране, рекла је да јој је сада потпуно јасно како је тако дуго са Војом.
- За Воју ме везује тотална блискост и потреба да о свему разговарамо, без обзира на то што се у много чему не слажемо - рекла је Милица.
БОНУС ВИДЕО - КАД ЦЕЦА НАПРАВИ СТОРY: Светлана Ражнатовић и њена инстаграм "прича"
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?!" Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: "Пет година млађа"
ГОШЋА је из чиста мира поставила неочекивано питање...
04. 07. 2026. у 22:00
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)