БИКОВИЋ СА ДЕВОЈКОМ НА ЗАДЊЕМ СЕДИШТУ АУТОМОБИЛА: Романтика, глумац ужива са Иваном (ФОТО)

21. 03. 2022. у 00:10

ГЛУМАЦ Милош Биковић већ извесно време ужива у вези са Иваном Малић, а њих двоје сваки слободан тренутак користе да проведу заједно.

БИКОВИЋ СА ДЕВОЈКОМ НА ЗАДЊЕМ СЕДИШТУ АУТОМОБИЛА: Романтика, глумац ужива са Иваном (ФОТО)

Foto: Printscreen Instagram/ivanamalic_

Наиме, Ивана је на свом Инстаграм профилу објавила заједнички видео-снимак са Биковићем.

Иначе, у медијима се недавно појавила информација да су Милош и Ивана раскинули, а након тога и да планирају свадбу, поводом чега се глумац огласио.

- Не коментаришем свој приватни живот, тачније, врло ретко говорим о њему. Мене, када су медији у питању, више ништа не може да изненади, али ми је јако забавно што истог дана пишу о раскиду, превари и женидби. Не знам како бих ту потребу медија да објављују вести и да се уопште не оптерећују истином и смислом назвао. Могу да кажем да то, за сада, није истина, што не значи да неће бити у будућности, такође не значи ни да се то већ можда није десило - рекао је Милош недавно.

БОНУС ВИДЕО - ЕМОТИВНИ ТРЕНУТАК БЈЕЛЕ СА ЋЕРКОМ И ЖЕНОМ: Јоксимовић покушао да пева "За Љиљану" у Томином стилу

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРУШЕН РУСКИ ХЕЛИКОПТЕР, ЦЕЛА ЗЕМЉА ПОТОНУЛА У ХАОС: Падају градови један за другим, наоружане групе воде борбе са војском (ВИДЕО)

СРУШЕН РУСКИ ХЕЛИКОПТЕР, ЦЕЛА ЗЕМЉА ПОТОНУЛА У ХАОС: Падају градови један за другим, наоружане групе воде борбе са војском (ВИДЕО)

РУСКИ војни хеликоптер срушио се 25. априла у близини Вабарије у региону Гао у Малију, потврдили су руски извори, док су борци Фронта за ослобођење Азавада и џихадистичке групе повезане са Ал Каидом, ЈНИМ, извели највећу координисану офанзиву у земљи последњих година, нападајући истовремено главни град Бамако, војно упориште Кати и северне градове Кидал, Гао и Севаре, што је на највидљивији начин открило ограничења руске безбедносне стратегије у Африци.

26. 04. 2026. у 13:30

Коментари (0)

Одбили су послушност Путиновом човеку - нису могли ни да сањају шта ће да се деси 48 сати касније