МИМИ ОРО У ЗАТВОРУ: Због неплаћених казни за саобраћајне преступе старлета завршила иза решетака

МИЛИЦА Живановић, јавности познатија као Мими Оро, ухапшена је и упућена на издржавање затворске казне због кршења закона о безбедности у саобраћају.

МИМИ ОРО У ЗАТВОРУ: Због неплаћених казни за саобраћајне преступе старлета завршила иза решетака

ATA Images

Старлета се тренутно налази у женском затвору у Пожаревцу, где издржава казну, јер некадашња ријалити учесница није у предвиђеном року измирила одређене саобраћајне казне, због чега је санкционисана.

Иначе, ово није први пут да Мими има проблем са законом. Живановићева је 2014. године ухапшена у акцији Одељења за јавни ред и мир београдске полиције, када је, заједно са њом, приведено још седам девојака, које су се сумњичиле за проституцију.

У марту прошле године она је с колегиницом Тијаном Максимовић, познатијом као Тијана Ајфон, приведена у СБПОК. Обе су провеле неколико сати на саслушању због наводне повезаности са кланом Вељка Беливука. Мими је по изласку са саслушања испричала да је била с другарицом у њеном локалу, када је унутра упала полиција, ставила им лисице на руке и одвела их у станицу. Тамо су их испитивали о одређеним стварима и рекли им, наводно, да о томе - не смеју никоме ништа да причају.

Тијана Ајфон и Мими Оро у проводу, ATA Images

Мими је, својевремено, и о проституцији имала свој став:

- Проституција постоји и на естради, међу познатим људима. Има непристојних понуда и од жена и од мушкараца, старијих и млађих, нема правила. Ја никада нисам узела новац за те неке ствари. Дечко би ме пребио да шврљам. Углавном то раде необразоване, девојке које су из провинције, на факултету, које имају мање пара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НЕСТАО ПРЕ 20 ГОДИНА, ПРОНАЂЕН МРТАВ У ШИБЉУ: Тело идентификовано по зубима, МИСТЕРИЈА и даље није решена

НЕСТАО ПРЕ 20 ГОДИНА, ПРОНАЂЕН МРТАВ У ШИБЉУ: Тело идентификовано по зубима, МИСТЕРИЈА и даље није решена

Расел Скози, ИТ стручњак из Велса који је нестао 2002. године, пронађен је мртав после више од 20 година у густом шибљу недалеко од Свонсија. Његови посмртни остаци идентификовани су помоћу стоматолошких картона, али...

24. 07. 2026. у 16:35 >> 17:07

ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда

ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда

НА сајту система НЕПРО објављен је опозив два модела путничких возила марке Nissan због безбедносних ризика који могу довести до повреда корисника, односно повећаног ризика од пожара.

24. 07. 2026. у 16:00

Коментари (0)

НЕСТАО ПРЕ 20 ГОДИНА, ПРОНАЂЕН МРТАВ У ШИБЉУ: Тело идентификовано по зубима, МИСТЕРИЈА и даље није решена