"КЛИНЦИ НИСУ ГЛУПИ": Гоца Тржан о победи Констракте на "Песми за Евровизију"
ПЕВАЧИЦА Гоца Тржан прокоментарисала је овогодишњу победницу на "Песми за Евровизију" уједно и нашу представницу на Евровизији у Торину, Констракту.
Фото: Принтскрин
Гоца која је и сама требало да учествује на "Песми за Евровизију" па се повукла у последњем моменту, истакла је да је јако срећна због победе Констракте.
- Искрена да будем нисам гледала ниједно вече, била сам лоше, физички нисам могла да гледам, али сам касније видела о чему се ради. Пожелела сам колегама много среће, визуелно је фантастично изгледало - рекла је Гоца и додала:
- Морам да кажем да сам више него задовољна, срећна и пријатно изненађена. Гласови су ми дали наду да уметност може бити прихваћена - рекла је Гоца у свом влогу на Јутјубу.
- Има много људи који желе да чују овако нешто, само нисмо бучни. Честитке Констракти, преготивна је, наступ јој је био врх и није потребно да скачеш са плафона. Концепт је суштина, то што је она хтела да каже наступом. Клинци нису глупи, свидело им се нешто што није смеће које им се нон-стоп сервира. Једна лепа, природна, образована, мајка двоје деце, интересантна жена нас представља, изузетно сам срећна и задовољна. Уметница мора бити здрава - додала је Гоца.
Подсетимо, Ана Ђурић Констракта одушевила је целу Србију нумером „In corpore sano“, али ни остатак света није остао имун на њену представничку песму.
Од када је у суботу одлучено да ће управо ова певачица представљати Србију на Евровизији у Торину, њене шансе за победу у Италији су се знатно повећале, ако је судећи по кладионицама широм света.
Наиме, Србија је пре одабира представнице увек била између 28. и 30. места, а сада је Констракта заузела 20. место међу фаворитима за победу, а може да се претпостави да ће се још подићи на овој лествици, јер је прошло тек неколико дана од финала "Песме за Евровизију '22".
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29