АКО МЕ КОНСТРАКТА ПОЗОВЕ, НЕЋУ ИЋИ С ЊОМ У ТОРИНО: Након подршке, Марија Шерифовић изненадила изјавом
УМЕТНИЦА Ана Ђурић Констракта ове године победила је на такмичењу "Песма за Евровизију '22" и Србију ће представљати у Торину на овом престижном такмичењу.
Фото: Ata images
Њену победу прокоментарисала је и певачица Марија Шерифовић која је 2007. године победила на Евровизији са песмом "Молитва".
Након што јој је честитала на Твитеру на првом месту, Марија је сада за медије изјавила да ипак неће ићи у Торино, као што је то урадила прошле године када су Ураганке наступале.
- Подржавам Констракту, навијаћу апсолутно за њу у Торину и то је то - започела је Шерифовићева, па је за "Блиц" прокоментарисала да ли Констракта може донети победу Србији са песмом "In corpore sano".
- Ја за почетак сматрам да је важно да уђе у финале, остало су више силе - рекла је Марија, која је потом открила да неће ићи у Торино ако је Констракта позове јер ће тада имати превише обавеза.
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)