СВЕ ЈЕ СА КАЛЕНИЋА: Констракта открила где набавља одећу за наступе
АНА Ђурић, познатија као Констракта, која ће ове године представљати Србију на Евровизији с песмом "In Corpore Sano", муњевитом брзином је доспела у фокус медија након победе на овогодишњој Беовизији.
Foto: Printscreen Youtube/Zemlja Gruva
Констракта је преко ноћи освојила срца публике која је донела пресудну одлуку у гласању, а након што је откривено све о њеном надимку, деловима песме и њеног живота уопште, она је открила и још понешто о себи.
Како је једном приликом изјавила за медије, она не живи гламурозним животом, напротив. Никада се није оптерећивала брендовима и скупом гардеробом, те ужива у ономе у чему се осећа најудобније без обзира на цену.
- Генерално, гардеробу за сцену носи Констракта. Да се разумемо, све је то скрпљено из винтиџ шопова, са Каленића, све за 300, Х&М-ова и слично. Понекад бљесне и нешто фенси. Кад Констракти досади, она то да мени- рекла је она у интервјуу за портал Кева.
Када је реч о њеном емотивном животу, Констракта је удата, има двоје деце, а у браку је са архитектом Миланом Ђурићем.
Мало ко зна да је и певачица завршила архитектуру, те да је поносна мајка двоје деце - девојчице и дечака, Лене и Николе.
БОНУС ВИДЕО:
КАД ЦЕЦА НАПРАВИ СТОРY: Светлана Ражнатовић и њена инстаграм "прича"
Препоручујемо
ОГЛАСИО СЕ ПР САРЕ ЈО: Не треба нам Евровизија да покажемо светски наступ!
07. 03. 2022. у 09:45
РЕАКЦИЈА САРЕ ЈО ХИТ НА ДРУШТВЕНИМ МРЕЖАМА: "Дође ми неко, опере руке и победи" (ФОТО)
07. 03. 2022. у 09:14
АЦА ЛУКАС О КОНСТРАКТИ: Не свиђа ми се песма, да сам ја прао ноге можда бих победио
06. 03. 2022. у 22:36
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)