КЕЛИ И СНУП ВОДЕ ШОУ: Одређени домаћини такмичења "Песма Америке"
РЕПЕР Снуп Дог (50) и победница прве сезоне "Америчког идола" Кели Кларксон (39) водиће такмичење "Песма Америке", по узору на "Песму Евровизије", које почиње 21. марта.
Фото ЕПА / АП
- Почаствован сам што ћу са својом малом сестром Кели Кларксон, званом Мис Тексаса, водити такмичење - изјавио је Снуп Дог, који је са Др Дреом, Еминемом, Мери Џеј Блајџ и Кендриком Ламаром наступио у недељу у полувремену "Супербола". - Волим концепт "Евровизије", био сам обожавалац "Евросонга" и одушевљен сам што ћу овај музички феномен донети у Америку.
На "Песми Америке" учествоваће 56 певача, дуета или бендова, по један из сваке државе, плус главни град Вашингтон и пет америчких територија. Пева се уживо, а велико финале заказано је за 9. мај.
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)