КАЋА ЖИВКОВИЋ НАКОН СКАНДАЛА СА САЊОМ МАРИНКОВИЋ: Иза свега што сам рекла чврсто стојим

16. 02. 2022. у 11:13

ПЕВАЧИЦА Катарина Живковић се недавно наљутила на водитељку Сању Маринковић јер је из емисије "Магазин ИН" исекла њен одговор на тему девојака лаког морала.

КАЋА ЖИВКОВИЋ НАКОН СКАНДАЛА СА САЊОМ МАРИНКОВИЋ: Иза свега што сам рекла чврсто стојим

Фото: Принтскрин Инстаграм/Youtube

Иако је Каћа тражила од Сање да јој се јавно извини, водитељка то није учинила, а певачица истиче да се и после свега не каје због свог поступка.

- Све што мислим ја сам то рекла и написала на свом Инстаграм профилу. Не желим даље да коментаришем из разлога што чврсто стојим иза свега што сам рекла. Свако даље коментарисање би значило да волим неку врсту публицитета - рекла је Каћа Живковић.

Подсетимо, Каћа Живковић је тада на свом Инстаграм профилу написала:

- Дакле, мој одговор који је Сања исекла је гласио овако: "Предрасуда има и биће, а што се тиче промискуитета и жена лаког морала, сматрам да промискуитет нема апсолутно никакве везе са професијом којом се бавите и да су то апсолутне глупости, а како на њих реагујем - не реагујем никако, јер ме оне не погађају" - написала је певачица и додала:

- С обзиром на то да је током емитовања мој коментар на њено неприкладно питање изостављен (избачен) - то може врло лако да се погрешно протумачи како се ја заправо слажем са свиме што она говори, а пошто нисам одговорила (тачније пошто је исекла мој одговор) - то би значило да ја то подржавам и да одобравам све што она говори, што је у крајњу руку нефер и врло злонамерно.

(Курир)

БОНУС ВИДЕО: CECA U AKVA PARKU JUGOVO: Pevačica oduševila publiku

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Русија спрема напад на ТРИ европске земље - жели да тестира НАТО: Алармантне тврдње стручњака

Русија спрема напад на ТРИ европске земље - жели да тестира НАТО: Алармантне тврдње стручњака

ПРЕМА новој анализи, Русија се активно припрема за напад на балтичке државе, што би представљало велики војни изазов за Запад. Таквим потезом, Владимир Путин би тестирао спремност НАТО-а да брани три мале чланице - Естонију, Летонију и Литванију - у случају могућег почетка Трећег светског рата.

02. 05. 2026. у 21:42

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз празничне бонусе