ЉУБАВ НИКАД НЕ ПРЕСТАЈЕ: Ана Бекута први пут после Мркине смрти окачила њихову зајединичку слику (ФОТО)
ПЕВАЧИЦА Ана Бекута посветила је емотивну поруку свом покојном партнеру Милутину Мркоњићу, који је преминуо 27. новембра прошле године.
Фото: ATA images
Бекута је, пише Блиц, поделила заједничку фотографију са Милутином, уз коју је цитирала апостола Павла.
- Љубав је великодушна, добростива је љубав, не завиди, љубав се не хвалиса, не надима се; није непристојна, не тражи своје, није раздражљива, не памти зло; не радује се неправди, а радује се истини; све покрива, све верује, свему се нада, све подноси. Љубав никад не престаје. Апостол Павле - Прва посланица Коринћанима - пише у објави Ане Бекуте.
Подсетимо, Мркоњић је преминуо на Институту за кардиоваскуларне болести „Дедиње“, где се лечио због изражених срчаних сметњи и тегоба.
Бекута се храбро држала све време и надала да ће доћи до побољшања његовог здравственог стања, међутим, његово срце није издржало.
БОНУС ВИДЕО - ПОТРЕСАН ГОВОР ИВИЦЕ ДАЧИЋА: Последњи поздрав великом пријатељу
Препоручујемо
АНА БЕКУТА ВИШЕ НЕ ЖИВИ САМА: Познато ко се уселио у певачицин стан на Врачару
25. 01. 2022. у 11:24
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)