ВЕСНА ЧИПЧИЋ НЕ ЧУВА УНУКА Ања Алач проговорила о мајчинству: Самостална сам, стално сам са сином
АЊА Алач и њен изабраник Андреј су постали родитељи малог Алексеја, а запрошена је на најромантичнији начин.
Фото: Printscreen/Facebook/Vesna Čipčić
Неће заборавити 2021. годину ни по томе јер је одлучила да се опроба и у музичким водама, преноси "Блиц".
Пре четири месеца уметница се остварила и у улози мајке. Тврди да јој је ова улога недвосмислено најважнија у досадашњем животу.
- Алексеј је дивна и мирна беба и уживам са њим. Тренутно сам на породиљском боловању и темпо живота зна да буде веома напоран али све је то природно, па се трудим да тако то и доживим. Један познаник ми је својевремено рекао да кад паднете, устаните, отресите прашину и наставите даље.
На питање да ли се за савете обрати мами Весни Чипчић и фукнционише ли бака сервис, Ања каже:
- Самостална сам што се тога тиче. Нисам за то да дете чувају баке и жене док је мали. У овом периоду му је мајка потребна и због тога сам стално са њим.
Прошлог месеца посетиоци Атељеа 212 су присуствовали најромантичнијој просидби о којој се и даље прича. Наиме, изабраник Андреј је глумицу запросио на сцени док је певала у новогодишњој представи "Брод плови за Београд".
- Признајем да је то било велико изненађење. Сви ме питају када планирамо свадбу. Биће то следеће године.
(Блиц)
БОНУС ВИДЕО - Брена као ДЈ: Ево како се певачица проводи са сином и снајком
Препоручујемо
СВЕДОЧИЛА САМ БАЈЦИ УЖИВО: Маја Николић о детаљима свадбе свог брата и Ане Бучевић
06. 02. 2022. у 18:35
ПАКАО У ДУБАИЈУ! Иранци погодили Бурџ ел Араб, симбол луксуза и један од најпознатијих хотела на свету (ВИДЕО)
ИРАНСКИ дрон погодио је и хотел са пет звездица Бурџ ел Араб у Дубаију.
28. 02. 2026. у 23:12
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)
ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".
28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (0)