ЈУРЕ ЈЕ ИЗВРШИТЕЉИ: Син Весне Пећанац о тешкој судбини глумице - Живи од 1.200 динара, а дужна је 15.000 евра
ФОТОГРАФИЈЕ глумице Весне Пећанац на којима одлази по ручак у Народну кухињу и прича да је на рубу егзистенције, растужиле су јавност, а о овој тешкој теми сада је проговорио и глумичин син Петар.
Фото И. Маринковић
Тешка судбина задесила је његову породицу после смрти оца, чувеног црногорског редитеља Живка Николића, о чему се већ дуго пише, а Петар истиче да је све почело још деведесетих година.
- Нисам био нарочито "потресен" како су неки медији то приказивали, јер то траје годинама. Жена је, опет, у тој кухињи седела и разговарала са патријархом. Дакле, био је то састанак на високом нивоу. Но, она није у завидној ситуацији. У дуговима је до гуше. Јуре је извршитељи. Она се сналази како зна и уме. Не може сама, али, ето, она се бори некако. Обраћа се људима за помоћ, а помоћ углавном изостаје. Где су колеге? Шта раде политичари? - рекао је Петар.
Весни Пећанац још нико није помогао
После недавних фотографија глумице, из Црне Горе, али и са ових простора, многи су се јавили да јој помогну.
- Колико знам, још јој нико није помогао, у смислу да се трајно њен статус и ситуација реше. Она је дужна више од15.000 евра држави Србији кроз тужбе, казне и рачуне. Док се не ослободи терета дугова, неће моћи да изађе из зачараног круга сиромаштва и беде. Има месеци када јој узму целу пензију, а некада прими 1.200 динара или 2.100. Ко може да живи цео месец са двадесет евра? Само Весна Пећанац - каже Петар.
БОНУС ВИДЕО - МИРА ФУРЛАН ОТИШЛА У ЛЕГЕНДУ: Волела је Србина, отерана из Загреба и ево шта је за њу био дом
(Мондо)
ВЕНЕЦУЕЛА ПОСЛЕ ОДВОЂЕЊА МАДУРА: Трамп шаље Мадура у логор Гвантанамо! САД ће управљати земљом; Хегсет - Америка се вратила (ФОТО/ВИДЕО)
У ГЛАВНОМ граду Венецуеле, Каракасу, одјекнуле су експлозије, а град су у ниском лету надлетали авиони, јављају светски медији. Амерички председик Доналд Трамп објавио је да је председник Венецуеле Николас Мадуро ухваћен заједно са супругом и пребачен из земље.
03. 01. 2026. у 07:45 >> 19:16
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
Провокативни селфи из каде, Аница Лазић мокра до коже (ФОТО)
НА ОБЈАВЉЕНИМ снимцима и фотографијама Аница се најпре појавила у баде-мантилу, опуштена и ненаметљива, да би потом поделила и кадар из каде.
03. 01. 2026. у 11:51
Коментари (1)