НЕДА У ЛАС ВЕГАСУ: Певачица после 10 година на турнеји по Америци

ЈЕДНА од најпопуларнијих југословенских певачица забавне музике Неда Украден (71) налази се на америчкој турнеји, а први наступ имала је 13. јануара, за дочек српске Нове године, у Чикагу.

НЕДА У ЛАС ВЕГАСУ: Певачица после 10 година на турнеји по Америци

Фото Instagram/neda.ukraden

Одржала је и концерт у Финиксу, а онда се обожаваоцима јавила из Лас Вегаса, где ће, такође, наступити.

- Поздрав из Лас Вегаса - написала је Неда уз фотографију из једне од коцкарница у том граду и добила брдо свиђања и комплимената на рачун изгледа.

Иначе, Украденова је последњи пут у Америци наступала пре тачно 10 година и једва је чекала да се дружи са нашим сународницима који тамо живе и раде.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?! Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: Пет година млађа