МУЗИЧКИМ ДРАГУЉИМА ДАЛЕ НОВИ СЈАЈ: Новосадска група Фрајле снимила нови албум "Поздрав из Новог Сада"
НОВОСАДСКА група Фрајле недавно је ушла у студио и песмама с којима десет година живимо, дале нови смисао и нову музичку енергију која ће, како поручују популарне Новосађанке, још дуго трајати.
студио ВАВ видео продукција
Деценију од објављивања свог првог албума „Наш први албум са путовања“, Фрајле су посегнуле у своје благо и одабрале музичке драгуље којима су дале нови сјај. Недавно су ушле у студио и у једном даху, уживо, с бендом, отпевале 15 песама и снимиле свој нови албум „Поздрав из Новог Сада“.
Невена, Наташа и Јелена, вокалним бравурама и музичком енергијом отпевале су познате песме „Љубав на дар“, „Мени требаш ти“, „Ноћас си моје вино“, „Ко се то мени заљубио“, „Крени за мном“, „Ма дај лутко“, „Ich liebe dich“, „Фина“, „Невоља“, „Све ја то знам“, „Кад с љубимо“, „Мрвице моја“, „Мењам дане“, и „Штиклице“.
Као бонус, Фрајле су снимиле и македонску традиционалну песму „Јовано Јованке“, коју је публика фантастично прихватила на концертима.
Албум "Поздрав из Новог Сада", није једини новитет који Фрајле припремају за своје фанове у 2022. години. Тренутно раде на свом новом студијском албуму, с којег је недавно објављен сингл "Тамбураши", а који ће објавити у првој половини године.
Препоручујемо
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)