МУЗИЧКИ МАРАТОН: Концертни дан поводом 40. рођендана "Спенса"
ПОВОДОМ 40. рођендана "Спенса", у тој новосадској дворани вечерас ће бити одржан музички маратон слављеника, с почетком у 12 сати.
Фото Промо
Отвара га бенд "Пет минута славе", а затим следе концерти групе "Збогом Брус Ли" која слави 30 година каријере, "Атеист репа" (на слици) који славе 33 године рада, "Лав хантерса" који обележавају 35. рођендан и "Деца лоших музичара", који ће наступити уместо групе "Психомодо поп", чија су се два члана разболела од короне.
Улазнице коштају 1.500 динара.
Препоручујемо
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)