СА ЦАНЕТОМ БИЛО ИЗУЗЕТНО: "Артан Лили" објавили сингл "Рокенрол после рокенрола"

БЕОГРАДСКИ нојз-поп бенд "Артан Лили" објавио је нови сингл и спот "Рокенрол после рокенрола", у којем гостује Зоран Костић Цане, фронтмен "Партибрејкерса".

СА ЦАНЕТОМ БИЛО ИЗУЗЕТНО: Артан Лили објавили сингл Рокенрол после рокенрола

Фото ATA Images

Реч је о шестом синглу који најављује трећи студијски албум групе "Артан Лили".

- Поново смо урадили нешто другачије од очекиваног и ово је први од пет нових синглова, направљених са екипом са сцене - рекао је вођа "Артан Лили" Бојан Слачала. - Сарадња са Цанетом била је изузетна. Порука песме "буди рокенрол после рокенрола" врло је важна за све нас који живимо у овом лудом времену.

Фото З. Јовановић

Зоран Костић Цане

Иначе, "Артан Лили" ће данас наступити на Тргу Николе Пашића у Београду, док ће сутра, 31. децембра, дочекати 2022. годину концертом у престоничком клубу "Електропионир".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић бљује ватру

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"

САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.

12. 06. 2026. у 17:33

Коментари (0)

ПОТРЕС! Хрватска избачена са Светског првенства