ДРАМА У ПОРОДИЦИ ДАРКА ЛАЗИЋА: Мајка познатог певача очајна, не дају јој да виђа унучиће
ДАРКО Лазић од како је ушао у везу са Барбаром Бобак иде из скандала у скандал, а његова мајка највише испашта.
Фото: Инстаграм/ Дарко Лазић
Дарко Лазић и Барбара Бобак не избијају из медијских наслова, што због деликвентног понашања, а што због Барбаре која редовно вређа његове бивше девојке.
Дарко је изгледа Барбари дао зелено светло да блати Марину Гагић и Ану Севић, јер како сазнајемо уморио се од препуцавања.
- Дарко се уморио од препуцавања са Аном Севић и Марином Гагић око алиментација и деце. Зато је сада одлучио да бојно поље препусти својој драгој Барбари која нема длаке на језику и која уме да буде баш безобразна. Замолио је само да њега не увлачи, јер он не жели да се петља. Доста му је што се суди са Аном и Марином и не жели нигде више ни да их помене - каже један од Даркових блиских сарадника, а преноси горепоменути лист.
Ипак, у најтежој ситуацији је његова мајка Бранка, којој је Дарко окренуо леђа након што је ушао у везу са колегиницом.
- У целој овој ситуацији најтеже је заправо Дарковој мајци Бранки, јер жена због тих Барбариних свађа и препуцавања по медијима много пати. Онда она жена ни крива ни дужна од срамоте не може да позове ни Ану ни Марину да пита за унучиће, да оде да их види или узме код себе. Стално плаче, да нема унуку од другог сина, полудела би од туге и брига. Једва је изгурала прву годину без мужа и све јој је теже и теже.
(Скандал)
БОНУС ВИДЕО:
ЕМОТИВНИ ТРЕНУТАК БЈЕЛЕ СА ЋЕРКОМ И ЖЕНОМ: Јоксимовић покушао да пева "За Љиљану" у Томином стилу
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ФИЛИП ЖИВОЈИНОВИЋ СА СЕСТРОМ: Бобин син поделио део интимних породичних тренутака (ФОТО)
15. 12. 2021. у 15:22
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (2)