ПРЕМИЈЕРА "КИДАЊА": "Београдски синдикат" у новосадском "Спенсу"

В. Н.

18. 12. 2021. у 11:28

ПРЕСТОНИЧКИ хип-хоп колектив "Београдски синдикат", са гостима Бигруом и Пајом Кратком, одржаће вечерас, од 19 часова, концерт у новосадској дворани "Спенс", у оквиру Фестивала ратног и патриотског филма "Дан победе - филмске приче о освајању слободе".

ПРЕМИЈЕРА КИДАЊА: Београдски синдикат у новосадском Спенсу

Фото ATA Images

Ово је једини наступ БС у Србији у овој години, али и неколико претходних. Како су чланови бенда најавили, наступ ће трајати два сата и обухватити читаву каријеру БС, од песама са првог албума, до нових хитова, као што је нумера "И даље кидам", са саундтрека филма "Златни дечко" чија се премијера очекује у јануару, а коју ће вечерас први пут извести уживо.

- Надам се да ћемо се 18. децембра окупити у што већем броју у "Спенсу", да сви заједно прославимо ову малу победу живота против смрти, разума против бесмисла - рекао је синдикалац Феђа Димовић. - За концерт неће бити потребне никакве ковид-пропуснице, јер смо се изборили да нема било каквог дељења публике. Потребни су само карта за концерт, маска на улазу и дистанца. Намерно утишана песма од стране свих, "И даље кидам", за коју смо знали да ће се вратити као бумеранг, биће вечерас премијерно изведена у "Спенсу".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".

22. 01. 2026. у 17:27

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

МИЛОГОРЦИ У ШОКУ! Ево шта је најбољи ватерполиста Црне Горе урадио после меча са Србијом