ОВО ЈЕ ВАНБРАЧНИ СИН МАРИНКА РОКВИЋА: Дарио из Канаде стигао на четрдесетодневни помен оцу (ФОТО)
ДАРИО Роквић, ванбрачни син покојног Маринка Роквића, стигао је из Канаде како би присуствовао помену поводом 40 дана од смрти оца.
Фото: Ata images
Дарио због обавеза није стигао на сахрану своме оцу, како је раније изјавио Никола, али је данас ту, уз браћу у престоници, где ће остати наредних неколико дана.
Фото: Ата имагес
Браћа су у добрим односима, што показује и фотографија са гробља, на којој се јасно може видети како најстарији син стоји између двојице браће и држе свеће.
БОНУС ВИДЕО:
ДИРЉИВ ГОВОР НИКОЛЕ РОКВИЋА НА САХРАНИ: "Спевао сам ти јуначку песму оче"
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)