ПРВИ ИНТЕРВЈУ ОД ТРАГЕДИЈЕ НА СНИМАЊУ: Болдвин - Размишљам о томе шта сам могао да урадим (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ глумац Алек Болдвин изјавио је у интервјуу за АБЦ Њуз који је данас емитован да не зна како је "живи" метак доспео на сет филма "Рђа" и да није повукао окидач пиштоља који је усмртио директорку фотографије Халину Хачинс током пробе.
Фото: Принтскрин Твитер
Ово је прво Болдвиново сведочење о инциденту који се догодио 21. октобра, који још увек истражују власти у Новом Мексику, пренео је Ројтерс.
У одломцима који су објављени уочи данашњег емитовања интервјуа, Болдвин је рекао да није повукао окидач пиштоља отварајући могућност да је револвер Колт 45 случајно опалио.
- Никада не бих уперио пиштољ у некога и повукао обарач. Никада - рекао је Болдвин.
Он је, такође, рекао да нема појма како је "живи" метак доспео на филмски сет и да није требало да буде ту.
- Размишљам о томе шта сам могао да урадим - истакао је Болдвин.
Директорка фотографије Халина Хачинс је настрадала, а редитељ Џоел Соуза је рањен у, како је Болдвин раније изјавио, трагичној несрећи 21. октобра, на сету вестерн филма који се снимао у близини Санта Феа у Новом Мексику.
- Била је неко кога су волели сви који су радили са њом... и дивили јој се - казао је Болдвин у интервјуу АБЦ Њујзу.
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)